שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן
רעמה ולא קרחת

טכנולוגיית הריג'ן - Hairegen

» נשירת שיער - דף הבית
» לפורום נשירת שיער     
» שלבי ההתקרחות   
» תזונה ונשירת שיער    
» נשירת שיער בנשים   
» אירובי ונשירת שיער   
» תרופות המזיקות לשיער
» השתלת שיער           
» מדריך השתלת שיער
» טכנולוגיית הריג'ן
» שיער דליל           
» טופיק             
» טיפולים בהתקרחות    
   » מינוקסידיל              
   » אבודרט                  
   » פרופסיה               
   » פרוקיור-פרוסקר
   » חיתוך פרוקיור
   » ספירונולקטון         
   » חומצה אזלאית        
   » חומצה רטינואית      
   » שמפו ניזורל           
   » שמפו רוויטה           
   » קונדישינר רוויטה        
   » דקל ננסי               
   » טריקומין               
   » פלורידיל               
   » RU58841              
   » מסרק המחטים        
   » לוניטן                   
   » MSM                   
   » ג'לטין              
   » ל-ארגינין              
   » תה ירוק               
   » פוליגנום מולטיפורום
» S.L.S                      

טכנולוגיית הריג'ן - מוכחת מחקרית והיחידה המבטיחה תוצאה או החזר כספי


בשנת 2007 החל פרופסור (חבר בגמלאות) דב אינגמן, מרצה בעל שם מהטכניון, החתום על פיתוחם של מספר פטנטים, לחקור את נושא דלילות השיער וההתקרחות ולפתח טכנולוגיה לטיפול בהתקרחות.

פיתוחו של מכשיר Hairegen מבוסס על מחקרים רפואיים מתחום הדרמטולוגיה (רפואת העור).

ה-Hairegen משפיע על הגורמים העיקריים להתקרחות ומסייע לשיקום הקרקפת וזקיקי שיער. המכשיר פועל בצורה מקומית וישירה ומייצר תגובה מהירה, ללא תופעות לוואי.

ה-Hairegen כולל מספר מנגנוני טיפול, שנועדו לפעול יחדיו לנטרול תהליך ניוון זקיקי השיער, הגברת הזנה וחמצן לשורשי השיער באמצעות המרצת זרימת הדם ושיפור "תנאי המחייה" של השיער על ידי שיקום ועיבוי עור הקרקפת וכלי הדם.

מנגנוני הטיפול המופעלים בו זמנית בכל טיפול הוכיחו יעילות טיפולית מעל למצופה. אך ללא ספק, קלות ונוחות השימוש בטכנולוגיה (מספר דקות בכל יום, מהבית או מכל מקום אחר) הקלה על אלפי רוכשי המכשיר לטפל בבעיית הדלילות וההתקרחות בעצמם, ללא הישענות על גורם טיפולי מתווך.

התחייבות החברה: או השיפור המובטח או מלוא כספך בחזרה.
המכשיר נמכר רק לאחר אבחון מקצועי למצב השיער. האבחון ללא עלות.

דרכי הפעולה של המכשיר:

פעולה חשמלית:
השתלת שיער לפני ואחרי
באמצעות הדיסקיות שבראש הידית, הבאות במגע עם הקרקפת תוך כדי גילגולן, מוזרמים מיקרו-זרמים. מנגנון ייחודי זה, מוגן פטנט, נועד לעורר את הזקיקים ואת העור להתחדשות טבעית. ראוי לציין כי, המיקרו-זרמים עדינים ואינם מסוכנים, וכי ברפואה המתקדמת, נעשים שימושים רבים בזרמים ובמיקרו-זרמים לצורך ריפוי וטיפול, בין היתר בתחום העור והאורתופדיה.

פעולה ביוכימית:
השתלת שיער לפני ואחרי
מחקרים מראים שאבץ מדכא את פעילות הורמון ה-DHT - ורופאי עור רבים ממליצים על נטילת כדורי אבץ כטיפול בהתקרחות. Hairegen מזין ישירות את עור הקרקפת בכמות קטנה ומבוקרת של יוני אבץ ונחושת (דיסקיות המכשיר מצופות באבץ ונחושת ומחדירות אותן באופן ממוקד לאזור המטופל).

פעולה מכאנית:
השתלת שיער לפני ואחרי
בעת גלגול ראש המכשיר על הקרקפת, נוצרות אלפי נקודות לחץ זעירות, אשר בשילוב עם מנגנון רטט, מעסות את הקרקפת וממריצות את זרימת הדם לאזור המטופל באופן מיידי ומשמעותי. בנוסף, הלחץ העדין של הדיסקיות על עור הקרקפת ומנגנון הרטט, נועדו לעודד את מערכת העצבים לשלוח איתות למוח, שגורם להפעלת מנגנוני הריפוי העצמי של גופנו.

פעולה אופטית:
השתלת שיער לפני ואחרי
הלייזר הרך (LLLT - Low Light Laser Therapy) ידוע כבעל סגולות רפואיות ומאיץ חלוקה תאית ובכך מסייע להחשת תהליכי השיקום. ה-LLLT אושר לשימוש ע"י ה-FDA למוצרים רבים בתחום הדרמטולוגיה במוצרים הקשורים לטיפול בכאב. מכשיר ההריג'ן מאיר את הקרקפת ב-LLLT באופן שרוב הקרניים מגיעות לקרקפת ולא נבלמות ע"י השיער. (מנגנון זה קיים רק בהריג'ן פרמיום).

מכשיר הריג'ן קלאסיק
מפעיל 3 פעולות: פעולה מכאנית, פעולה ביוכימית ופעולה חשמלית.

מכשיר ההריג'ן קלאסיק מבטיח לפחות 30% שיפור מצרפי בכמות ועובי השיער בשימוש יומי בתוך 4 חודשים בלבד.

מכשיר הריג'ן פרמיום
מפעיל 4 פעולות: פעולה מכאנית, פעולה ביוכימית, פעולה חשמלית ופעולה אופטית.

מכשיר ההריג'ן פרמיום מבטיח לפחות 40% שיפור מצרפי בכמות ועובי השיער בשימוש יומי בתוך 6 חודשים בלבד.

מעוניינים באבחון מצב שערכם?
בקרו באתר הריג'ן למידע נוסף ותיאום אבחון אישי ללא עלות:
https://www.hairegen.co.il

אזהרה-אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש ממנהלי אתר רעמה.

כתבה פרסומית: התוכן באחריות חברת דימדיקונושאים אחרונים בפורום

תנאי השימוש

השימוש באתר רעמה (להלן: "האתר" או "רעמה") ותכניו השונים (כל מידע המובא באתר - מילולית, חזותית, קולית או כל שילוב שלהם) מעיד על הסכמתך לתנאים הבאים, ולכן נבקשך לקרוא אותם בקפידה.

המידע המתפרסם באתר זה, מתבסס ברובו על מחקרים. והוא נועד אך ורק להשכלה, ריכוז , הנגשה וכן שיתוף של מידע הקיים והזמין באינטרנט.

בשום פנים ואופן אין לראות במידע הזמין באתר, מכל סוג, רפואי ושאינו רפואי - תחליף ראוי לייעוץ של רופא או רוקח מוסמכים. אנו לא מתירים, ואין להתייחס לכל מידע באתר כאל המלצה לשימוש כלשהו בכל טיפול, אוראלי, טופיקלי או כל סוג אחר של טיפול כלשהו.

בעלי האתר משתדלים להביא את המידע הרפואי המדוייק והנאמן ביותר והמבוסס על מחקרים בנושא, אך אין להתייחס למידע כאל מדוייק. כדי לקבל מידע מלא אודות תרופות וטיפולים שונים המוזכרים באתר זה, יש להתייעץ עם רופא או רוקח מוסמכים, או לעיין בעלון לרופא.

אתר רעמה לא יישא בכל אחריות לכל נזק שעלול להיגרם, או ייגרם, כתוצאה משימוש מורשה או בלתי מורשה במידע ובתכנים מאתר רעמה, בין אם המידע והתכנים נכונים, שגויים, מעודכנים או שאינם מעודכנים.

כל אחד רשאי להשתמש באתר רעמה למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להשתמש בתכנים אשר מובאים מאתר רעמה למטרות ציבוריות ומסחריות כלשהן, ללא קבלת הסכמה מפורשת מראש מן מנהלי אתר רעמה, וזאת בכפוף לתנאי ההסכמה (אם ניתנה הסכמה שכזאת, בכתב).

אין להעתיק או להשתמש בתכנים מתוך אתר רעמה ליצירת לקט, אוסף או מאגר, בשום אמצעי כלשהו, ידני או ממוחשב.


תכנים הנמסרים לפרסום באתר רעמה ובפורומי רעמה השונים על ידי משתמשים -


אתר רעמה תומך בקיום דיונים בין משתמשים שונים באתר, ובחופש הדיבור, אך בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לא לפרסם, לשנות, או למחוק תכנים שלדעתם הינם שגויים, שקריים, או לא חוקיים לפי שיקול דעתם הבלעדי, וזאת ללא הפעלת שיקול דעת משפטי. למשתמש בפורומי רעמה לא תהיה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי בעלי אתר רעמה בעניין זה.

אתר רעמה אינו נושא בכל אחריות לתכנים אלה, שנמסרו על ידי משתמשים באתר ובפורומים, והאחריות המלאה והבלעדית על תכנים אלו ועל כל תוצאה או נזק הנובע מהם חלה על המשתמש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעתם של בעלי האתר או עמדתם, ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

המשתמש צריך להקפיד שתכנים כאלה, הנמסרים והמפורסמים על ידיו, יהיו חוקיים ונכונים.

פרסום ברעמה תנאי שימוש רעמה© כל הזכויות שמורות
טיפול בהתקרחות ושיער דליל - הריג'ן
שטח זה יכול
להיות שלך

בעל עסק/ מפרסם נכבד, שטח פרסום זה יכול להיות שלך.

לפרטים לחץ כאן